preloader

Hakkında

Epo Yapı Kimya

Yeryüzü İçin Teknoloji

EPO YAPI KİMYA tamamıyla Türk sermayeli olarak, 2001 yılından beri yapı kimyasalları sektöründe yer almaktadır. 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman kadrosu ile gerek ürünleri, gerekse gerçekleştirmiş olduğu onarım, güçlendirme, korozyon önleme, izolasyon vb. uygulamalarla inşaat sektöründe lider konumda bulunmaktadır. ISO 9001:2008 (TÜV) Kalite Sistem, CE ve Bureau Veritas (Marine) Belgelerine sahiptir.

EPO YAPI KİMYA aktif stratejik ortaklıklar ile yurtdışı pazarlarında tercih edilen Türk markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Şam/Suriye’de Onarım & Güçlendirme, Bakü/Azerbaycan ve Cidde/Suudi Arabistan ve Kuveyt’ te Çimento & Beton Kimyasal Katkı Üretimi yapmaktadır.

EPO; Çimento Katkıları, Beton Katkıları, Beton Yan Ürünleri, Beton ve Çelik Koruyucular, Harç Katkıları, Tamir Harçları, Tamir Betonları, Grout Harçları, Epoksi Harçlar, Epoksi Kaplamalar, Karbon Fiber Güçlendirme Ürünleri ve çeşitli yapı kimyasalları üretimleri, aynı zamanda ürettiği ürünlerin uygulamasını da yapmaktadır.

Özellikle;

• Köprü ve Bina Güçlendirme, Onarım

• CFRP Güçlendirme

• Endüstriyel Zemin İyileştirme ve Kaplama

• İzolasyon

İlgili üniversite ve kurumlarla işbirliği içerisinde, ürün-üretim sertifikaları ve testlerle teknik açıdan uluslararası rekabet geliştirmektedir. Sürekli Ar-Ge çalışmaları sayesinde yeni ürünler geliştirmekte ve kalite denetimi yapmaktadır. Uygulamalardan edinilen deneyimlerle, talebe bağlı özel çözümlere uygun ürünler geliştirmektedir.